GSM valve RUS
Suitsuandur, liikumisandur, valve, valvesüsteem ja signalisatsioon
Jautājumi un atbildesTuvāk par apsardzes sistēmuCenrādisPrese*PieslēdzietiesKontakti     
Eesti kodude lemmik
 

Jautājumi un atbildes

KĀ DAŽĀDAS APSARDZES SISTĒMAS SŪTA TRAUKSMES PAZIŅOJUMUS KLIENTAM?

Apsardzes sistēmas galvenais mērķis ir iespējami ātri un informatīvi nosūtīt tās īpašniekam informāciju par mājās notiekošo. Izvēloties apsardzes sistēmu, sekojiet, lai Jūs neuzstādītu LOKĀLU apsardzes sistēmu, no kuras nākotnē var nebūt nekāda labuma. Apsardzes sistēmas vispārīgā gadījumā sūta trauksmes paziņojumus trijos veidos.

Pirmkārt, aptuveni 10 gadus vecs variants ir lietot šim mērķim fiksēto telefonu. Fiksētais telefons zvana klientam un telefonā atskan trauksmes signāls. Šis ir novecojis un nedrošs veids trauksmes nosūtīšanai, jo fiksētā telefona vads ir ļoti viegli pārgriežams un trauksme netiek nosūtīta.

Otrkārt aptuveni tikpat vecs veids trauksmes nosūtīšanai ir radio tīkla un speciāla raidītāja izmantošana. Šis variants ir drošāks, taču tā mīnuss ir tas, ka klients nesaņem nekādu informāciju par mājās notiekošo, tiek informēts tikai apsardzes centrs. Ja Jums nākotnē nav nepieciešami patruļas automašīnas pakalpojumi, Jūsu apsardzes sistēma būtība ir nelietderīga.

Trešais veids ir trauksmes sūtīšana pa mobilo sakaru tīklu. Šis variants ir visinformatīvākais un drošākais klientam, jo SMS precīzi pavēsta, no kura sensora trauksme saņemta, papildus SMS sistēma arī zvana klientam. Sistēmai var pievienot līdz 8 mobilā telefona numuriem un ir iespējams izveidot mazu kaimiņu apsardzes tīklu.

MAN MĀJĀS IR LOKĀLĀ APSARDZES SISTĒMA AR VADIEM, KO DARĪT?

Šādā gadījumā GSMapsardze kā jaunumu piedāvā izdevīgu GSM UPGRADE izstrādājumu. Tas ir jaunākais GSM apsardzes centrs, kas tiek pieslēgts esošajai sistēmai ar vadiem. Uzstādīšanai un apmācībai nepieciešamas aptuveni divas stundas. Trauksmes gadījumā centrs nosūta SMS un zvana 7 numuriem, papildus iespējams uzstādīt līdz 32 bezvadu sensorus. Piemēram, ja jums netika uzstādīts kāds dūmu detektors vai jūs esat piebūvējuši kādu palīgtelpu, kuru vēlaties apsargāt. Ja Jūs neizmantojat patruļas automašīnas pakalpojumus, GSM UPGRADE ir pat obligāta Jūsu mājām. Pašlaik Jums mājās ir t.s. lokālā apsardzes sistēma, kas Jums neko neziņo par mājās notikušu negadījumu. GSM UPGRADE aizsargā arī no nepamatotiem izsaukumuiem, jo Jūs paši varat precīzi uzzināt, kas Jūsu mājās noticis un varat atcelt patruļas automašīnas izsaukumu, ja trauksme nav pamatota!

KO DARĪT, JA MĀJĀS IR SUŅI UN KAĶI?

GSM mājas apsardzes sistēmas kustību detektorus un stikla saplīšanas sensorus var viegli iestatīt tā, lai tie nereaģētu uz mājdzīvniekiem. Dūmu detektoram un citiem sensoriem mājdzīvnieki netraucē. Mājai iesakām uzstādīt divas tastatūras un izveidot divas zonas. Tad pa nakti var viegli ieslēgt apakšējā stāva un garāžas apsardzi.

KĀ NOTIEK IZPLATĪTĀKĀS ZĀDZĪBAS, JA APSARDZE ORGANIZĒTA AR PATRUĻAS AUTOMAŠĪNU?

Parasti apsardzes firmai jūsu reģionā ir viena apsardzes automašīna. Zaglis aizvilina apsardzes automašīnu uz reģiona otru galu, radot tur nepamatotu izsaukumu. Kamēr tiek pildīti papīri, zagļi nodarbojas ar jūsu mājām. Ja jūs paši, kaimiņi un paziņas nesaņem nekādu informāciju par Jūsu mājās notiekošo, Jūsu mājas būtībā ir neaizsargātas. GSMapsardze bezvadu mājas apsardzes sistēma nekavējoties informē Jūs un Jūsu kontaktpersonas par mājās notiekošo un tādējādi ir iespējams izvairīties no zādzības vai ugunsgrēka.

KĀPĒC MAN JĀBOJĀ MANS REMONTS UN JĀUZSTĀDA VADI?

Drošības sistēmas ar vadiem ir pagātne un arvien populārākas kļūst bezvadu (wireless) sistēmas. GSMapsardze mājas apsardzes sistēmas ir jaunākās pasaulē piedāvājamās sistēmas un tās visas ir bezvadu un viegli uzstādāmas.


KĀPĒC MAN BŪTU SEVI JĀSASAISTA AR 4 GADU LĪGUMU?

Neviens nevēlas uzņemties saistības uz pārāk ilgu laiku. Ir grūti prognozēt, vai pēc gada netiks nopirkts jauns dzīvoklis, pārdota vasarnīca, varbūt būs jāpāriet dzīvot citā īres dzīvoklī. GSMapsardze pakalpojuma gadījumā klientam nav jāsasaistās ar termiņa līgumu. Ja klients kāda iemesla dēļ vairs nevēlas izmantot apsardzes pakalpojumus, GSMapsardze tehniķis apmeklē klientu un paņem līdzi ierīces vai pēc klienta vēlmes uzstāda tās citur. Lai izbeigtu līgumu, klientam jāinformē GSMapsardze tikai trīs mēnešus iepriekš. Ērts, izdevīgs un drošs pakalpojums!